" en zor dönemimde karşıma çıkmanız benim için çok büyük bir şanstı. başka bir terapist olsaydı bu kadar iyi hissedemezdim bundan eminim. büyük bir sabırla, ilgiyle daima yanımda oldunuz benim için yeriniz çok ayrı. işinizde profesyonel olduğunuz her açıdan çok belli. mesleğinizde çok daha iyi yerlere geleceğinizi biliyorum, inanıyorum. her zaman arkanızdayım sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız ve her şey için teşekkür ederim🤍 "
sude
Danışanlarımızdan
" ağlamak gülmek çok iyi hissetmek.. Canım İrem 🙏🏽 "
ankastre bozukluğu
Danışanlarımızdan
" Hayata karşı bakış açımı değiştirdiğiniz için, her zaman varlığınız ile destek olduğunuz için ve mükemmel enerjiniz için çok teşekkür ederim. Bu genç yaşta bunca başarı elde etmek, benim için idol olmaktır . Her şey için teşekkürler 🥰 "
Eda
Danışanlarımızdan
" Dipsiz bir kuyudan beni çekip çıkardığınız için, farketmediğim şeylerin farkında olmamı sağladığınız için size çok teşekkür ederim. Önyargı ile yaklaştığım bu serüveni bırakmayı asla düşünmüyorum. Sizinle tanışmak hayatımın en büyük şanlarından 💜 "
Rabia
Danışanlarımızdan
" Yaşamam gereken şeyleri yaşarken ders çıkarıp kontrolü tekrar ele almam konusunda yardımlarınız ve görmem gereken şeyleri görmemi sağladığınız için teşekkür ederim. "
Çorum kaloriferi
Danışanlarımızdan
" Kendimi konuşurken güvende, mutlu ve değerli hissettiğim çok iyi bir insansınız. Şu anda güzel bir hayatı yönlendirebilmemin, hayata olumlu bir şekilde bakabilmemin, bir şeylerden vazgeçmememin nedenisiniz. Yanınızdayken birçok yeni şey fark ettim ve öğrendim, her şey için çok teşekkür ederim✨ "
Beyza
Danışanlarımızdan
" Kendi yarattığım mutsuzluğum içinde bocalarken siz çıktınız karşıma. Daha çok başında olmamıza rağmen, önümde uçan bir kelebeği izleyip bana verdiği huzuru farketmemi sağladığınız için çok şanslıyım. Ve inanıyorum ki sizinle çıktığımız bu yolda, birlikte çok kelebekler uçuracağız. Sevgilerimle... "
Sema
Danışanlarımızdan
" Bir terapi sürecinde en önemli nokta danışan ve terapist uyumudur. Bu uyumu yakalayabildiğimiz için kısa zamanda uzun bir yol almayı başardık. İnsanların korku ve kaygılarıyla yüzleşirken bunu bizzat yaşamış birinin size rehberlik etmesi aynı duyguları paylaşmakla eşdeğer oluyor. İyi ki yollarımız kesişmiş İrem Hanımla; umarım bu kesişen yollarımız ayrılmaz ve beraber yol almaya devam ederiz... "
Alihan
Danışanlarımızdan
" Biran önce terapi günü gelsin diye bekler mi insan? Yada bi hafta görüşemese bir yanı eksik hisseder mi?Ne kadar da iyi geldiniz bana İrem Hanım.Megerse tuttuğunuz aynadaki yansimalarimizi yakalamaya başlayınca ne kadar da kolay ve sevilesi imiş hayat.Bence bir insan kendine bir iyilik yapmak istiyorsa kesinlikle hayatının herhangi bir döneminde terapi almalı diye düşünüyorum.Bu kadar hafifletebilir insani bu kadar hayata sevgiyle baktırabilir.İyi ki yollarımız kesişmiş.İyi ki tanımışım sizi.💕 "
Kızının annesi
Danışanlarımızdan
" Şuan kendimi ve hayatı yeniden keşfeden bir çocuk gibiyim hayatımın bana yaşattığı bu olumsuz duruma şükredebiliyorum . Aslında hayatta olan ben değilmişim şimdi bu yolculukta kendimi tanıyorum ve hayatı keşfediyorum ve bu yolculukta öğrenerek yaşamayı sevmeyi ve sonuna kadar vazgeçmeden ilerlemeyi istiyorum ve bana bunu öğreten görmeme yardim eden ve kendimi tanımaya başlamamı sağlayan farkindaliklarimi arttıran irem hanıma tesekur ederim 🙏 "
Fadime
Danışanlarımızdan
" Hayatımın zor bir döneminde sizinle bir terapi sürecine başlamış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Desteğiniz, samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz beni hem çok mutlu ediyor hem de güvende hissettiriyor. Zorlandığım konularda sizinle birlikte ilerlediğimi ve gelişme gösterdiğimi görmek ise beni ayrıca umutlandırıyor. Kendimle ve yaşadığım süreçle ilgili farkındalığımın artmasına yardımcı olduğunuz ve bana yol gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. "
Berrin
Danışanlarımızdan
" Beni kendimle yüzleştirerek, kendimi anlamama yardımcı oldunuz. Sayenizde yaşamak için kalan zamanımı daha berrak, daha farkında olarak sürdüreceğim. Beni bana tanıtırken söylediğiniz her söz benim için çok kıymetli. Çoook teşekkür ederim. Sevgiyle kalın "
Aysun
Danışanlarımızdan
" Hayatın ve yaşamdan zevk almanın kullanma klavuzunu okuyabilmek yaşamın dilini çözebilmek.. iyiki yollarımız kesişti. "
Buttercup
Danışanlarımızdan